Kariyer

Avukat Şahin Biten-Hukuk & Danışmanlık’ın kurumsal iş kültürü insan odaklı olup, uzun süreli kişisel gelişime ve tutarlı hedeflere, fırsat eşitliğine, işbirliğine, değer yaratmaya, etkin katılımcılığa ve takım çalışmasına dayanır. Çalışma Arkadaşlarımızın seçiminde de tercihlerimizi bu temel yaklaşımımız belirlemektedir.

Ekibimize katılmak için Her Türlü Pozisyona Başvuran Adayların, takım çalışmasına yatkın, geniş ölçekli bir hukuk bürosunda uzun süreli bir kariyeri ve kendini geliştirmeyi hedefleyen, araştırmaya ve yüksek tempoda çalışmaya istekli, liderlik ve iletişim becerilerine sahip olmaları beklenmektedir.

Hukuk Büromuz, Kıdemli ve Gelişmekte Olan Avukatlara, Avukatlık ve Yaz Stajyerlerine ve Destek Hizmetlerinde çalışabilecek çalışma arkadaşlarına birlikte çalışma imkanı sunabilmektedir.

Başvurularda standart özgeçmiş bilgilerinin yanı sıra, önceki deneyimlerinde ve eğitimlerinde yer aldıkları projeler ve bu projelerde üstlenmiş oldukları rol konusunda kapsamlı bilgi verilmesi beklenmektedir.

Tüm Başvurular Gizli Tutulmaktadır.